Biber Hapı Kullanıcı Yorumları

Demir İçeriği Yüksek Olan Besinler

7 Temmuz 2010 | Şurada: Biber Hapı Kullanım Kılavuzu, Bölgesel incelme yöntemleri, Dikkat Etmeniz Gerekenler

Demirin tamamının bağırsaklardan emilebitmesi için bir taşıyıcıya ihtiyacı vardır. Bu taşıyıcı Acı Biber kapsülü ve C vitamini ile destekleybilirsiniz. C vitamini demirin kana geçmesini sağlar. Demirin bağırsaklardan kana geçiş yolculuğunun başlayabilmesi için C vitamininin ortamda olması gerekir.

Bu nedenle demir ihtiva eden besinler tüketildiğinde, Biber Kapsülü Meksika ve özellikle kırmızı et, yumurta, tahin, pekmez gibi besinler tüketildiğinde yanında mutlaka C vitamini içeren besinleri bolca tüketmek gerekir.

Demir içeriği yüksek olan besinlerle birlikte kepek ekmeği yemek doğru değildir. Çünkü kepekte bulunan yüksek fitat oranı, demir emili-mini engeller. Bu nedenle, kepek ekmeğini gelişigüzel her Öğünde yemek pek doğru değildir.

Demirin bağırsaklardan yetersiz emiliminin bir başka nedeni de bağırsak parazitleridir. Bağırsaklardaki parazitler yenilen her demire ortak olur ve kansızlığa yol açar. Saç dökülmesinde rol oynayan başka bir mineral de çinkodur. Çinko yetersizliğinin üst düzey olduğu durumlarda saç dökülmesi görülebilir. Bu nedenle günlük beslenmede çinko ihtiva eden besinlere yer verilmesi önemlidir.

Bağırsak parazitleri demire ortak oldukları gibi çinkoya da ortak olurlar. Böylece bağırsakların parazitlerden temizlenmesinin önemi bir kez daha ortaya çıkar. Bağırsaklardaki parazitlerin dolaylı olarak saç dökülmesinde etkili olduklar unutulmamalıdır.

Tıpkı demirde olduğu gibi çinko içeriği yüksek olan besinlerle de birlikte kepek ekmeği yemek doğru değildir. Kepekte bulunan yüksek fitat oranı çinko emilimini de engeller. B grubu vitaminlerinden biotin saç dökülmesinde ve hatta erken saç beyazlaşmasında ve tırnak kırılmalarında önemli rol oynar.

Yorum Bırakın!

Temel anlamda vücutta stoklanmış yağların büyük bir hızla eritilmesi işlevini gören Biber Hapı siz henüz uykudan yeni uyandığınızda dahi etkisini sürdürüyor olacaktır.

Biber Hapı Hakkında

Pepper Time olarak geçen ürün geçtiğimiz aylar içerisinde resmi olarak Tarım ve Köyişleri Bakanlığından ithalat izni sahibi olan içeriği ve formülü güçlendirilmiş yasal biber hapıdır. Bu ürün bakanlık tarafından yapılan tetkikler sonucunda içeriğine güvenilir bir şekilde izin verilen zayıflama kapsülüdür.

Ürünü güvenle kullanabilir ve optimal sürede özellikle bölgesel şikayetlerinizin tümünden kurtulabilirsiniz. Pepper Time bilinen çin orjinali biber kapsülü' nün içeriği kuvvetlendirilerek geliştirilmiş ve ülkemize yasal olarak ithal edilen zamanının tek ürünüdür. Tümüyle doğal içerikte ve saftır. Kalp ve yüksek tansiyon rahatsızlığı bulunan kimseler haricinde 18-60 yaş arası sağlıklı her insan tarafından kullanılabilmektedir.